Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bedava charlar buraya

YazarMesaj
Ahmet Enes

Rep Gücü : 35

bedava charlar buraya  Empty
MesajKonu: bedava charlar buraya    bedava charlar buraya  Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 8:58 am

yınede sen bılın rep paylasıp paylasmamak konusunda 71 lw +8 raptoru vardı bu adamın ıd:KOCAKZADE PW:FAIRPLAY buyuk harflerle yaz sw de cyper kardes ama kesın bole bı car var tum sw lerı dene bu car vardır bırınde kesın hatta sol tarafta ty edersen acık konum var oraya edersın kardes etmessen ben bunu bılıom uçkagıtcı pe-ze-wen-k dersende o senın bılecen iş BU ARADA SIMDI BAKTIM 66 YA DUSURMUSLER AMA CAR 71 +8 RAPTOR VAR ITEMLER KILITLI
Ahmet Enes

MesajKonu: Geri: bedava charlar buraya    bedava charlar buraya  Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 8:54 am

ben girdim süper di ama bitane bandı galiba
Ahmet Enes

MesajKonu: Geri: bedava charlar buraya    bedava charlar buraya  Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 8:55 am

bu fırsat kaçmaz valla girin deneyin olmassa canınız sah olsun:)

bedava charlar buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  bedava char
» Bedava Çarlar Burda
» YEP YENi BiR SERVER PVP EFSANESi HERSEY BEDAVA 7/24 ONLİNE
»  Açılalı 2 Gün Oldu... Süper Server Anadolu Empire Eşit Db No Edit Herşey Bedava